PÁSOVÉ PILY NA KOV

Jsme zde, abychom řešili Vaše řezání...

KONTAKT

Kontakt:

PEGAS-GONDA s.r.o.
Čs. armády 322
684 01 Slavkov u Brna

Tel.: 00420-544 221 125(6)

IČO: 48907341
DIČ/VAT: CZ48907341

Provozní doba: Po-Pá: 7:00-15:30

Obchodní oddělení ČR:

pegas@gonda.cz

Pilové pásy:

Obchodní referent:

Bc. Monika Kučerová
736 472 915
monika.kucerova@gonda.cz

Pásové pily na kov:

Obchodní referent:

Bc. Filip Boleloucký
731 156 243
filip.boleloucky@gonda.cz

Obchodní referent - Severní, Západní, Střední Čechy:

Petr Hána
736 472 908
petr.hana@gonda.cz

Obchodní referent - Severní Morava:

Lukáš Pastrňák
731 815 938
Lukas.Pastrnak@gonda.cz 

Obchodní referent - Jižní Morava, Jižní Čechy:

Mgr. Jiří Nechvátal
605 036 591
Jiri.Nechvatal@gonda.cz 

Servis pro ČR:

tel: 544 221 126
fax: 544 227 389
servis@gonda.cz

Dispečer sevisu:

Zita Bohdálková
736 472 913
zita.bohdalkova@gonda.cz

 

Marketing:

marketing@gonda.cz

Ing. Tomáš Feňo
732 238 946
tomas.feno@gonda.cz

Aneta Floriánová
aneta.florianova@gonda.cz

 

Management:

Generální ředitel:

Dipl. Ing. Josef Gonda
gonda@gonda.cz

Finanční ředitel:

Ing. Marie Gondová
gondova@gonda.cz

Technický ředitel:

Ing. Josef Gonda
josef@gonda.cz

Obchodní ředitel:

Ing. Luboš Gonda
lubos@gonda.cz