PÁSOVÉ PILY NA KOV

Jsme zde, abychom řešili Vaše řezání

SERVIS

OBJEDNÁVEJTE POUZE ORIGINÁLNÍ SERVIS PEGAS: 100% GARANCE KVALITY
 
Originální díly Pegas, proškolený servisní tým, certifikovaný podle norem EU, profesionální seřízení a nastavení pily pro nejefektivnější řezání, poradenství v oblasti řezání a při výběru pilového pásu v rámci servisu.
 

 
Stroje instalované od 1.1.2023 dodáváme se smluvní zárukou 24 měsíců BEZ PODMÍNKY VYUŽÍVÁNÍ PILOVÝCH PÁSŮ HONSBERG = ZÁRUKA BEZ ZÁVAZKŮ ZÁKAZNÍKA.
 

 
Dovolujeme si Vás upozornit, že se nám množí informace o problémech na našich pásových pilách, způsobené neoriginálním servisem pil Pegas. Výrobce pil, firma PEGAS-GONDA s.r.o. zajišťuje servis a opravy strojů Pegas prostřednictvím proškolených pracovníků, kteří jsou certifikování k opravám strojů a to jak mechanických komponentů, tak i elektro zapojení, které vyžaduje certifikáty dle platných norem EU.
 
V současné době certifikací k opravám strojů disponují pouze technici firmy PEGAS-GONDA s.r.o.
Upozorňujeme, že žádná obchodní organizace v České republice nemá vlastní zaměstnance certifikované k provádění originálního servisu. V případě, že u nás jako u výrobce požadujete odstranění havarijního stavu, kterému předcházel neoriginální servis, naši  certifikovaní technici zpravidla banální servisní zásah do stroje odmítnou a budou nuceni k provedení výměny celého montážního celku, zajišťujícího možnost poskytnutí garance za provedenou opravu.
 
V případě, že objednáváte originální náhradní díl Pegas, garanci poskytujeme pouze v případě jeho montáže do stroje prostřednictvím certifikovaného technika.
 
Věříme, že toto upozornění Vám pomůže vyhnout se nepravdivému tvrzení určitých firem o možnosti provedení profesionálního servisu pil Pegas.
Firma PEGAS-GONDA s.r.o. přímo neobviňuje žádnou obchodní ani servisní organizaci z podvodného jednání. Důsledně ovšem tvrdíme, že žádná právnická osoba nedisponuje certifikací k provádění originálního servisu pil Pegas.
 

 
! Pro objednání servisu je nutné podat písemnou objednávku: pomocí formuláře na našich www stránkách, nebo emailem: servis@gonda.cz 
Logo